Українських біржа статей

На даний час в інтернеті існує досить велика кількість бірж статей, проте всі вони російські, такі як etxt.ru, textsale.ru, advego.ru тощо. Але хочеться побачити українську біржу статей із українськими статями. Спроби у когось були, проте вони завершились реєстрацією доменного імені і створенням сайту без робочих посилань. На даний час така українська біржа є досить затребуваною в українському Інтернеті. Так, наприклад, я сам купую статті російською мовою, потім перекладаю, виходить не досить гарно, тому хотілось купувати готові українські статті. На такій біржі українського контенту, можна працювати та заробляти гроші написанням статей, а також купувати контент для свого сайту, блогу чи форума. Враховуючи ще те що інтернет індустрія в Україні порівняно із Заходом чи Росією знаходить на досить низькому рівні. Тому працювати і розвивати український інтернет потрібно. Потрібно купувати та продавати українські статті на біржі українських статей.

А поки що доведеться користуватись російськими біржами, купуючи там статті.

Пропоную Вам біржу статей де я купую статті для своїх сайтів. На самій біржі є досить багато українських статей, тому можна купувати і продавати український текст

1. Ресурс Etxt.Ru є посередником між замовниками й виконавцями. Наша система дозволяє зробити взаємодія між ними максимально зручним і легким.

etxt.ru

Клієнтам ми пропонуємо недорогі замовлення, а виконавцям - цікаву роботу!
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.