Як заробити на тизерній рекламі

Спосіб заробітку на тизерній рекламі є відносно молодим. Навряд чи трафік, одержуваний з тизерів можна назвати повноцінним конкурентом контекстної реклами, проте він міцно займає своє місце.

Бізнес-ідея заробітку на тизерній рекламі Взагалі тизер - це своєрідне рекламне повідомлення, яке містить в собі деяку інформацію про продукт, але при цьому сам продукт не називає. На просторах інтернету можна знайти не мало сервісів, які пропонують заробити за допомогою тизерної реклами, ось один з них directadvert.ru. Загальний принцип роботи таких ресурсів виглядає приблизно однаково. Пройшовши реєстрацію на одному з таких ресурсів, ви добавляєте власний сайт в проект, налаштовуєте зовнішній вигляд тизера, вибираєте, які категорії рекламних оголошень можуть в ньому бути і по завершенні процедури налаштування, отримуєте код, який вам буде потрібно розмістити на своєму сайті. Коли тизерний блок буде успішно розміщений, ваш сайт буде переданий на модерацію. Перевірка не відрізняється особливою суворістю, і дотримання правил конкретного ресурсу стане гарантією того, що ваш сайт її пройде. Коли ваш сайт буде допущений до партнерства, ви будете отримувати грошову винагороду за кожен клік відвідувачів сайту по рекламному блоці. Вважається, що тизери можна вдало використовувати лише на розважальних сайтах, оскільки там вони будуть не сильно виділятися із загального вигляду. Однак можна спробувати розмістити таку рекламу і на сайтах інших тематик. Головною умовою буде, щоб на сервісі, що надає партнерську програму, можна було вибрати тематику схожу з вашою. Тизерна реклама як спосіб заробітку Як і в інших варіантах заробітку на власному сайті, величина доходу буде прямо залежати від того, скільки людей в день відвідує ваш сайт, чим вища відвідуваність, тим значніше прибуток. Як і будь-який з методів заробітку, тизерна реклама має свої мінуси. Як би ви не ставилися до даного виду реклами, не можна виключати того, що за допомогою даного методу заробітку можна отримати непоганий і стабільний дохід, за умови наявності власного сайту. В іншому ж кожен визначає для себе - розміщувати на сайті блоки тизерної реклами чи ні. Якщо вже вирішили ставить то ставте тизери тут© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.