Роберт Кійосаки

Роберт Кійосаки- американський підприємець, інвестор, письменник і викладач. Народився 8 квітня 1947 року, у США.

Роберт Кійосаки походить із родини педагогів. Його батько був міністром в штаті Гавайи (США). Кійосаки є представником четвертого покоління японців, що переселилися в Америку. Після середньої школи, Роберт отримав освіту в Нью-Йорку. По закінченню він приєднався до американського Морського Корпуса й пішов служити у військово-морські чинності США у В''єтнамі як офіцер і пілот бойового вертольота.

Повернувшись із війни, Кійосаки пішов працювати сейлсменом у корпорацію «Ксерокс», а в 1977 р. почав свою ділову кар''єру й запустив компанію, яка перша стала торгувати нейлоном і гаманцями «серфінгіста», які перетворилися у світовий виріб, розійшлися по усьому світу й принесли багатомільйонний дохід.

В 1985 р. Кійосаки залишив діловий світ і заснував міжнародну освітню компанію «Rich Dad''s Organization», яка навчала десятки тисяч студентів по усьому світу бізнесу й інвестуванню.

Відійшовши від справ у віці 47 років, Кійосаки не залишив свою любов до інвестування. У цей період він написав бестселер «Багатий Тато, Бідний Тато». Далі випливали «Квадрант грошового потоку» і «Керівництво Багатого Тата по інвестуванню» - усі 3 книги були в рейтингу 10 кращих бестселерів таких видань, як «Уолл-Стріт джорнал», «Бізнес уік» і «Нью-Йорк таймс».

Зараз Кійосаки займається операціями з нерухомістю й розвитком маленьких компаній, але справжня його любов і пристрасть все-таки віддані навчанню. От що говорить про роботу Кійосаки відомий письменник Энтоні Роббінс: «Освітня робота Роберта Кійосаки несе в собі чинність, мудрість і здатна міняти людські життя. Я вітаю його зусилля й підтримую його обома руками».

Перегляньте відео

Роберт Кійосакі відео

Та скачати книги Роберта Кійосакі можна за посиланням внизу

http://www.koob.ru/kiyosaki_robert/© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.