Історія Армані

Історія Армані – це яскравий приклад того, як темні сторони історії народжують щось прекрасне. Батьки Джорджіо Армані втікли від геноциду Вірменів у Туреччині в 1915 році в Італію. До захоплення модою Армані прагнув стати лікарем у провінції. Провчившись два роки, він зрозумів, що не зможе піти по наміченому шляхові, і влаштувався на роботу помічником фотографа. Потім Джорджіо знайшов роботу підсобного робітника в найбільшому міланському універмазі. Пройшовши шлях підвищення до закупника одягу за кілька років, Армані наймається помічником до Ніно Черутті, який був знаменитий чоловічим одягом. Джорджіо кілька років вивчав техніку моделювання, креслення й потім працював стилістом у Дзенья й Унгаро.

Лише у 59 років у Армані реєструє свою компанію Giorgio Armani S.P.A., а далі успіх був настільки стрімким, що йому позаздрили б багато брендів, адже Giorgio Armani зумів зберегти свою незалежність і донині належить творцеві.

Одночасно з відкриттям бренду Армані випускає жіночу й чоловічу колекції. Успішний відгук дозволив розширити виробництво й відкрити кілька магазинів у Європі. Джорджіо Армані не тільки талановитий дизайнер, але й обдарований бізнесмен.

Ще до початку 80-х Giorgio Armani став успішним брендом, з''явилися лінії дитячого одягу, нижньої білизни, купальників і аксесуарів. В 80-х компанія Giorgio Armani вийшла на міжнародний ринок, відкривши представництво в Японії. В 1987 завдяки співробітництву з Luxottica Group S.P.A. був початий випуск дизайнерської оптики.

Сьогодні Giorgio Armani представляє п''ять головних ліній різних напрямків:
• одяг від кутюр — Giorgio Armani •, що облягають костюми й светра ручного в''язання — Armani Collezioni • одяг в італійському стилі — Emporio Armani • масс-маркет лінія — Armani Exchange • дитячий одяг — Armani Junior

Періодично співпрацює з різними брендами й експериментує з новими напрямками. Так з''явилися лінії одягу для гірськолижного й зимових видів спорту, гольфа, годиники, ювелірних прикрас, косметики, парфумерії. Разом із із Reebok була випущена колекція модного спортивного одягу, а з Bianchi – велосипед Sportbike Emporio Armani. З гігантом електроніки Samsung бренд Giorgio Armani представив стильний мобільний телефон Emporio Armani Night Effect.

Магазини Giorgio Armani – це завжди щось особливе, адже сам Армані трудився кілька років в універмазі прикрашаючи вітрини й знає, як важливо створювати особливу атмосферу для покупців. Бутіки іноді сполучені із квітковими магазинами, кафе, кондитерськими або книгарнями. В Giorgio Armani є власний глянець — Emporio Armani Express, а також успішна лінія предметів інтер''єру й товарів для будинку Emporio Armani Gift Collection.

У багатогранності талантів Джорджіо Армані неможливо засумніватися, коли чуєш, що дизайнер особисто займається ексклюзивним дизайном інтер''єрів. У Мілані розташований Armani Hotel Milano, яким володіє Giorgio Armani S.P.A. В ОАЭ розташований Armani Hotel Dubai, а в хмарочосі The World One у столиці Індії Бомбею перебуває пентхауз від Армані. Незабаром готель Armani з''явиться й у Великобританії.

Кожна рекламна кампанія Giorgio Armani супроводжується знаменитостями й кращими фотомоделями. Над знімками працюють найвідоміші модні фотографи світу. Футболісти, актори, музичні виконавці – кожний уважає честю рекламувати Giorgio Armani.

Джорджіо Армані має різні нагороди, найгучнішої з яких є Орден Почесного легіону. Дизайнер в 2002 році був призначений послом доброї волі комітету ООН з питань біженців з Вірменії. Частина прибутку від реалізації продукції бренда направляється до фонду допомоги хворим Спідом африканським жінкам і дітям.

Не дивлячись на різноманітність ліній і колекцій, які випускає Giorgio Armani S.P.A., дизайнер наголошує на елегантному стилі, який видно навіть у спортивних і повсякденних речах. Практичні й розкішні речі прекрасно сусідять, даючи можливість вибирати саме те, що вам потрібно сьогодні. Без сумніву, Giorgio Armani в особі засновника цієї модної імперії знає, що таке багатогранність.

Джерело — shoptips.ru
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.