Реєстрація приватного підприємства - 2018

Рестрація ПП – це держана реєстрація факту створення приватного підприємства. Перед тим як читати далі, також прочитайте статтю Створення приватного підприємства

Отже, для проведення державної реєстрації приватного підприєства засновник (засновники) або уповноважена ними особа повинні особисто подати державному реєстратору (надіслати поштовим відправленням з описом вкладення або в разі подання електронних документів подати опис, що містить відомості про надіслані електронні документи, в електронній формі) такі документи:

- заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації. ( реєстраційна картка форма №1 можна скачати на сайті)

- примірник оригіналу або нотаріально засвідчену копію рішення засновників (зборів) про створення приватного підприємства.

- два примірники статуту

- документ про сплату реєстраційного збору (10 неоподаткованих мінімума доходів громадян – на даний час 170 грн.).

Додатково потрібно взяти копії паспортів кожного із засновників та копії довідок про ідентифікаційні номери кожного із засновників;

Документи мають бути складені державною мовою, реєстраційна картка заповнена друкованими літерами. Підписи засновників на статуті повинні бути посвідчені у нотаріуса.

 

Якщо відсутні підстави для відмови в державній реєстрації , то держреєстратор вносить запис про проведення державної реєстрації ПП. Реєстрація проводиться у 3-х денний термін. Дата внесення запису до єдиного реєстру і є датою державної реєстрації ПП. Не пізніше наступного робочого дня з дати державної реєстрації ПП держреєстратор повинен оформити і видати на руки засновнику або уповноваженій особі (або надіслати рекомендованим листом) свідоцтво про державну реєстрацію ПП. Одночасно повинні видати й один примірник оригіналу статуту з відміткою про реєстрацію.

Далі інформацію про реєстрацію ПП органи статистики, податкової, фондів отримають від держреєстратора. На підстав цієї інформації ПП буде поставлено на облік у цих органах.
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.