Запит на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку

Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку можна знайти в проекті наказу Міністерства доходів і зборів України «Про затвердження форми Запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку, форми Витягу з реєстру платників єдиного податку та Порядку ведення реєстру платників єдиного податку» та скачати на офіційному сайті Державної фіскальної служби. У запиті на витяг з реєстру платників єдиного податку вказується основна інформація про суб’єкта господарювання, а також податкова адреса та спосіб отримання витягу (особисто чи поштою).

Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку бланк подається до податкової служби за місцезнаходженням суб’єкта господарювання особисто керівником юридичної особи або фізичної особою – підприємцем.

Скачати запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку

Переглянути Витяг з реєстру платників єдиного податку

 © 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.