Бізнес ідея - вишитий портрет

Напевно кожний зустрічався із проблемою вибору подарунка для друзів і близьких. Адже завжди є бажання порадувати їм щось цікаве і незвичне. У зв''язку із цим подарунок, зроблений своїми руками особливо фотопортрет, вишитий на тканині може виявитися тим, що ви шукали. Це абсолютно новий напрямок у бізнесі, яке стрімко набирає обороти.

 

Ті, хто почав займатися таким бізнесом уже задовольняють гарним прибутком. Як організувати прибуткову бізнес ідею по вишивці портретів? Бізнес на вишитих картинах є досить своєрідний і, щоб його організувати, спочатку треба ознайомитися зі своєю майбутньою цільовою аудиторією. Як правило, таку продукцію купляють наступна група споживачів: -молоді родини, у яких відбулося поповнення; -родичка наречених ; -люди творчої спрямованості.

 

Для даного бізнесу знадобиться своє особливе встаткування. Для створення вишитих портретів знадобиться спеціальне обладнання, яке дозволяє класти стібки в будь-якому напрямку. Тільки так можна створити реалістичну картину. Крім машини для вишивки знадобиться придбати спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє редагувати картини й фото в схему для вишивки.

 

Для вишитих фотопортретів також знадобляться спеціальні віскозні або бавовняні нитки, і міцна тканина. Портрети, створені методом «сепія» є, мабуть, самими виразними. Для їхнього створення не треба мати широкий спектр кольорів, а знадобиться всього 8 відтінків.

 

Виходячи із практики, можна сказати, що фотопортрети, які віддаються в якості зразка, практично завжди низької якості. Тому організувати виробництво, варто подумати про пошук і наступному наборі професійного дизайнера, який зможе швидко поліпшити стан фотопортрету.

   

У середньому вишитий фотопортрет обійдеться власнику бізнесу по своїй собівартості десь в 150-200 грн. А продати реалізовувати готовий продукт можна за ціною 300-500 грн.Невелика собівартість готового виробу - ознака рентабельності бізнес ідеї. Виходить, за півроку ви легко окупите всі свої витрати.

 © 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.