Розведення кроликів, як бізнес

Багато зараз почали розбудовувати бізнес у сфері тваринництва, особливо попитом стали користуватися кролики. М''ясо кролика дуже смачне й дієтичне. Крім того, кролики схильні до швидкого розведення, тому їх поголів''я може бути не обчислювальним. Якість товару, буде залежати від умов, у яких будуть утримуватися кролики, якщо умови будуть досить гарною, то кролик здатний набрати 4 кг, за п''ять місяців, також важливо звернути увагу на породу кроликів, адже не всі кролики здатні так швидко набрати вагу, деякі за рік набирають тільки два кілограми.

Існує кілька видів такого бізнесу. Ретро розведення кроликів, техно розведення, акселерація. Перший вид не дуже зручний для бізнесу, тому що може бути більші витратним, найчастіше кролики утримуються в самих звичайних умовах і харчуються звичайною їжею безвітамін, такий бізнес можна робити в себе будинку, при цьому досить звичайного сараю для вміщення кролів.

Другий вид бізнесу, більше підходить для бізнесу. Тому що кролики утримуються у величезних приміщеннях, уважно отстежують приріст кроленят, усім кролям робляться щеплення, які дозволяють скоротити смертність поголів''я, у їжу додаються вітаміни й допінги, які впливають на швидкий ріст. Що стосується якості хутра й м''яса, то воно може не витримати конкуренції на ринку, тому що за доданих вітамінів і допінгом, знижується цінність м''яса, воно майже не має ті дієтичні властивості, якими повинне мати м''ясо кролика. Як правило, відразу дістати прибуток не вдається, а капіталовкладення варто зробити не маленькі.

І останній вид розведення кроликів – акселераціоний. Цей вид існує не довгий час і є справжньою знахідкою. Справа в тому, що всі кролики утримуються невеликими групами, не більш ніж 10 голів на одній маленькій фермі, при цьому самців і самочек тримають окремо. Кожна ферма дуже добре оснащена, умови створюються майже як природні, але при цьому в кожній фермі існує вентиляція, яка дозволяє кроликам постійно дихати свіжим повітрям, а це благотворно впливає на здоров''я тварин, тому вони розмножуються швидше, а хворіють рідше, що збільшує поголів''я кролів, а виходить, збільшує й прибуток.

Тому з усіх вище перерахованих видів бізнесу краще вибрати акселераційний спосіб розведення кролів. Звичайно для початку такого бізнесу, від вас будуть потрібні витрати, тому варто подумати про ринок збуту, якщо ви зможете добитися в цій справі стабільності, то прибуток вам буде гарантована.
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.