Сухе чищення подушок –ідея бізнесу

Сухе чищення подушок є одним із видів реставрації подушок та являється одною із простих, але прибуткових бізнес ідей. Сухе чищення подушки проводиться на спеціальному устаткуванні, яка полягає в тому, що вміст подушки береться у спеціальний резервуар, у якому проводиться дезінфекція пуху й пера, просівання, антибактеріальна обробка, сушіння, а також забирання сміття та іншого мотлоху, що часто буває у подушках. Після цієї процедури вміст подушки наповнюється у новий напірник, або ж у старий все за бажанням клієнтів. Звичайно, більшість клієнтів , що чистять свої подушки бажають придбати новий напірник, а інколи із одної подушки із пір’ям, получається три нові подушки.

Таке обладнання не дуже дороге десь в районі 10000 грн та можна найти в Інтернеті без великих затрат часу. Продавці такого обладнання, крім того що поможуть установити його, також проведуть навчання, і будуть проводити гарантійне обслуговування, тому потрібно находити устаткування у фірм з хорошою репутацією. Шукати такі рекомендації також потрібно в Інтернеті, якщо підприємство хороше, то буде просто найти клієнта який вже придбав вказане обладнання.

 

Чому нас хвилює питання сухого чищення подушок? Це пов''язане з тим, що деякі захворювання передаються через постільні приналежності або безпосередньо пов''язані з нашою постіллю, ос

кільки постіль та подушки є магнітом для пороху, різного роду бактерій та інколи дуже небезпечних кліщів. Останні десятиліття відзначається неухильний ріст числа алергійних захворювань, і зараз по поширеності вони посідають третє місце після серцево-судинних і ракових захворювань. Алергію називають "хворобою цивілізації". У промислових містах від 10 до 40% дітей страждають алергійними захворюваннями.

Тому бізнес ідея по сухому чищенню подушок досить перспективна, хоча в цьому бізнесі уже зараз досить велика конкуренція. Всі сперечаються яка чистка подушок краща пара із використанням хімії чи суха чистка подушок із використання ультрафіолету. Відповідь очевидна звичайно суха, бо вона більш екологічно нешкідлива.
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.