Бізнес на свинях

Одною із самих кращих бізнес ідей на селі є бізнес на свинях. Ні для кого немає секрету в тому що в сільській місцевості вирощуванням і розведенням свиней займається майже кожна сільська родина, як то кажуть - «українці люблять сало». Проте більшість родин держать свиней лише для себе, продавати за низькою ціною не хочуть, але інколи продавати їм все таки приходиться – гроші потрібні кожному . Велика витратність їхньої вигодівлі полягає в тому, що в основному родини використовують, як корм картоплю, буряки, гарбузи на вирощування яких потрібно дуже багато часу та праці. Селяни проводять ціле літо на земельних ділянках вирощуючи овочі для кормління свиней, тому подальшу реалізацію таких свиней – бізнесом на свинях назвати не можна. Такий бізнес на свинях є витратним і не прибутковим.

Тому щоб бізнес на свинях став найбільш прибутковим з напрямків розвитку особистого підсобного господарства, по-перше потрібно скласти бізнес план вирощування свиней, в якому зазначити:

1) Необхідну початкові кількість свиней та крайній термін їх реалізації ( вирощувати свиней потрібно за 6-7 місяців із приблизною вагою 120-130 кг і одразу продавати, а не ждати максимальну реалізаційну ціну)

 

2) Варіанти годівлі (на сучасному етапі вирощування свиней не можливе без якісних повно раціонних комбікормів, в умовах промислового виробництва використовують велику кількість рецептів повнораціонних комбікормів )

 

3) Місце, матеріали облаштування свиноферми.

 

4) Потрібно визначити кількість обслуговуючого персоналу, якщо це не буде сімейним бізнесом.

 

Врахувавши всі витрати, маючи «будиночок у селі», готовий бізнес план вирощування свиней і гаряче бажання заробляти гроші, можна одержувати непоганий дохід від бізнесу на свинях. Природно, будь-який проект, спрямований на заробіток грошей, вимагає якихось первісних вкладень. Для покупки кормів, поросят і облаштованості свиноферми Вам доведеться витратити власні кошти, але якщо все правильно поставити на потік – бізнес буде прибутковим і окупиться досить швидко.

Всім успіху !!!© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.