Бізнес ідея міні поїзд з авто

Дитячий поїзд – це мрія багатьох людей у дитинстві. Та навіть у дорослому житті люди люблять подорожувати у поїзді, всі пам’ятають запах чаю зі скляного стакана у залізній оправі, проминаючі ряди дерев, озер, будинків…

Суть бізнес ідеї поїзд з авто полягає у катанні дітей і дорослих на своєму міні поїзді у людних місцях вашого міста, звичайно, це може бути центральний парк. В центральному парку збирається дуже багато молодих сімей з дітьми, яким Ви можете запропонувати екскурсію на дитячому поїзді. Якщо не має можливості купити готовий міні поїзд, то його Ви можете переробити зі старої машини для цього потрібно листи жесті, квадрати, шпанголи , сварщик та ваше бажання і фантазія. Обов’язково пофарбувати поїзд у жовто-сині кольори та оставте місце для реклами. Таке місце може бути розроблене у формі прямокутника, що дає можливість прикріплювати банери. Рекламодавців для розміщення банерів на вашому міні поїзді шукати дуже просто, оскільки, така реклама буде найближче до клієнтів. Ваші рекламодавці це магазини дитячого взуття,одежі,іграшок,канцтоварів, сувенірів. Поряд із розміщенням реклами, ви можете запропонувати додаткові послуги чи товари. Це може бути чай та кава,поп-корм, солодкі напої, морозиво, фото послуги, клоуни, іграшки тощо. Щоб почати продавати вказані товари Вам всього на-всього потрібно робити перерву при катанні, наприклад – катання триває 30 хвилин, робіть перерву на 10 хвилин. Недоліком такої бізнес ідеї є сезонний характер такого бізнес – тепла пора року.
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.