Податкова відпустка

Податкова відпустка – це час відпустки 1 і 2 групи фізичних осіб підприємців платників єдиного податку, протягом 1 календарного місяця на рік, під час якої ФОП 1 і 2 групи звільняються від сплати єдиного податку – за умови що вони не використовують працю найманих осіб.

Податкова відпустка, як її називають, або ж саме звільнення від сплати єдиного податку передбачено пунктом 295.5 Податкового Кодексу України.

Щодо порядку надання податкової відпустки, слід сказати, що окремого строку подання заяви та затвердженої форми такої заяви нормами ПКУ не передбачено.

Проте, рекомендовано подавати таку заяву заздалегідь – до початку податкової відпустки, у місяці що передує настанню такої відпустки.

Така заява складається у довільній формі, проте можете переглянути Зразок заяви про надання податкової відпустки на сайті тут,

УВАГА !  На період відпустки ФОП 1 і 2 групи звільняються від сплати єдиного податку, а щодо сплата ЄСВ єдинником,  позиція ДФС не змінилася — ЄСВ потрібно сплачувати.
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.