Історія успіху: Ларрі Пейдж

На сьогоднішній день ім'я цього мільярдера не сходить зі сторінок «Форбс», його активи налічують 25 мільярдів доларів. Він є одним із засновників компанії «Гугл», і це приносить йому гарні дивіденди.


Ларрі народився в березні 1973 року в штаті Мічиган. Його батько був одним з перших професорів, які захистили дисертацію з інформатики, цією наукою була також захоплена і його мати, яка займалася викладанням технічних дисциплін в університеті. Тому є зовсім не дивним, що Ларрі з братом зацікавилися програмуванням і займалися ним з самого раннього віку.
 

Коли Ларрі отримав перший комп'ютер йому було всього шість років, він став першим учнем, який робив домашні завдання в електронному вигляді.
 

У 1995 році в Стенфордському університеті Ларрі займається математичним аналізом можливостей Інтернету. В цьому році відбувається також його знайомство з Сергієм Бріном, їх дружбі судилося пройти крізь роки. Цікаво, що з першого погляду вони здалися один одному зарозумілими і неприємними, проте, виникли спільні інтереси котрі дозволили їм зблизитися.

Інновації Ларі Пейджа


Ларрі створив принципово нову стратегію пошуку в Мережі, технологію, яка отримала назву ПейджРанк, що стала основоположною для пошукової машини «Гугл».
1997 рік можна вважати роком народження «Гугл», в цей рік система була зареєстрована в патентному бюро. Цю пошукову систему відразу оцінили студенти Стенфорда.
Ларрі мріяв зробити інформацію, що знаходиться в Інтернеті, доступною для всіх користувачів, але у нього не було грошей, щоб реалізувати свою мрію. Тоді Брину і Пейджу прийшла в голову думка розміщувати на сторінках пошуку рекламні оголошення і прибуток значно збільшилася, 2001 рік вперше став для них прибутковим.

 

У 2004 році програмісти розмістили на біржі акції своєї компанії, які відразу зросли в ціні, таким чином друзям вдалося розбагатіти.
 

На сьогоднішній день «Гугл» стала однією з найбільших і найбагатших компаній Америки. Тут співробітників чекають комфортні умови праці, високі стабільні заробітки, безкоштовне харчування та спортивні заняття.
У 2013 році в рік свого 15-річчя вартість компанії становила понад 300 млрд.доларів.
У вільний від роботи час Ларрі з сім'єю відпочиває в шикарному особняку і займається розробкою електромобілів. Він багато їздить по країні і займається широкою благодійницькою діяльністю.
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.