Аліменти – 2018, як законно вимагати аліменти на дитину?

     Аліменти передбачають виплату певної суми грошей батьком чи матір’ю іншому з подружжя. Цільовим призначенням цих коштів є утримання їх спільної дитини. Закон зобов’язує батьків утримувати своїх дітей до досягнення ними повноліття. В наш час великої частоти набувають випадки порушення цього законодавства. Що робити та як діяти в ситуації, коли аліментник не квапиться здійснювати виплати або ж йому взагалі немає чим це здійснювати?

     Відповіді на це запитання читайте далі. В більшості випадків аліментником є батько, оскільки в нашій країні досить часто при розлученні діти залишаються проживати з матір’ю. Досить легкою є справа, коли батько працює. Алгоритм дій досить простий: звернення до суду, отримання виконавчого листа, передача приписів рішення безпосередньо в бухгалтерію місця роботи чоловіка. В бухгалтерії будуть відраховуватися визначені законом суми.

      А як діяти, коли у батька немає постійного та офіційного робочого місця? Я юрист і для мене рішення питань через суд є звичайним ділом. Але завжди в першу чергу своїм клієнтам я раджу починати діалог та шукати мирний шлях рішення цієї проблеми. Жінці потрібно поговорити з чоловіком спокійно, без зайвих емоцій. На її стороні все: закон, ситуація, обставини. Найвагомішим аргументом є необхідність коштів для дитини.

      Якщо боржник ухиляється від законодавчих, то всіма своїми доводами треба схилити його до виконання хоча б моральних норм. Коли спроба не дала позитивного результату, налагоджуйте контакт з виконавчою службою, з особою, котра займається вашою справою. У вас повинні бути довірчі відносини з людиною, котра наділена всіма повноваженнями та має право вимагати виконання аліментником на вашу користь судового рішення. Якщо контакту не вдається встановити та ви бачите бездіяльність посадової особи, пишіть заяву на ім’я начальника виконавчої служби з проханням змінити виконавця.

    Наступним позитивним моментом на вашу користь може стати наявність у боржника якогось майна, арешт та продаж котрого задовольнить ваші грошові вимоги. Якщо все вищеперераховане не допомогло, слід розпочинати інший етап боротьби, більш жорсткий. Писати заяву до поліції про злісне ухилення від сплати аліментів. Це дещо зіпсує життя боржнику, адже певні кроки його будуть контролюватися. Наприклад, за кордон поїхати він не зможе до того часу, поки не погасить борги. Також нагадайте йому про ріст пені по заборгованості. Така тактика можливо налякає аліментника.

     В шлюб дозволено вступати тільки дорослим повнолітнім особам, котрі мають повну дієздатність та повинні відповідати за свої вчинки. Народжуючи дитини вони беруть на себе велику відповідальність. Це не іграшка на один день! Вона потребує щоденного піклування. Головними ознаками закону є його гуманність, справедливість та рівність всіх сторін. Він завжди на стороні правди. Гуманність аліментів підтверджується їх розміром: не більше ніж зможе виплатити боржник та не менше мінімуму на дитину відповідного віку, докладніше в статті Аліменти – 2018, останні зміни на 2018 рік© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.