Як отримати субсидію

Щоб отримати субсидію особі, яка зареєстрована у житловому приміщенні і на яку відкрито особовий рахунок на оплату житлово-комунальних послуг, потрібно звернутись до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації. У випадку коли ви не здійснили одноразової покупки на 50 тисяч гривень протягом року до дня звернення за субсидією, можете підпадати під програму житлових субсидій, де держава відшкодовує витрати на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг: водо -, тепло -, газопостачання, водовідведення, електроенергії, вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

Як отримати субсидію

Хто може отримати субсидію

Розрахунок розміру субсидії

Субсидія калькулятор 2019

Документи необхідні для субсидії

Заява на субсидію

Зразок заповнення заяви на субсидію

Декларація на субсидію

Зразок заповнення декларації на субсидію

Субсидія гаряча лінія

Крім цього, для сімей, які використовують для опалення тверде паливо, а для приготування їжі скраплений газ, передбачено надання субсидії для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. При цьому для отримання субсидії подаються наступні документи: - заява у спрощеному вигляді; - декларація про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, які фактично там проживають. - У разі не проживання зареєстрованої особи необхідно надати документ, що підтверджує її місце знаходження (довге відрядження, перебування в армії, місцях позбавлення волі тощо); - Договір оренди, якщо ви - не власник особового рахунку, а орендар помешкання. Житлова субсидія надається терміном на 12 місяців. Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік. Житлова субсидія надається на безповоротній основі. Її отримання не пов'язане із зміною форми власності житла і не тягне за собою таку зміну. Але якщо перевіряючі органи знайдуть неправдиві дані, то громадянин мусить компенсувати субсидію у подвійному розмірі. Для отримання житлової субсидії сім'я має сплачувати свою частину платежу за послуги, у іншому випадку - надання субсидії припиняється. Якщо на момент підвищенні тарифів або зміни розміру обов'язкового платежу родина вже користується житловою субсидією, звертатися до органів соціального захисту не потрібно. Субсидія буде перерахована автоматично.

 
 © 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.