Про кредити

Тут будуть публікуватись статті про кредити. Щодо поняття кредиту, то кредит - є будь-яке зобов'язання банку надати певну суму грошей, будь-яка гарантія, будь-яке зобов'язання придбати право вимоги боргу, будь-яке продовження строку погашення боргу, яке надано в обмін на зобов'язання боржника щодо повернення заборгованої суми, а також на зобов'язання на сплату процентів та інших зборів з такої суми. Періодично статті про кредити будуть додаватись...

Законні підстави не повернути кредит в банк

Види банківського кредиту

Комерційний кредит

Лізинговий кредит

Споживчий кредит

Іпотечний кредит

Вигідна кредитна картка

Вигідна кредитна картка - це кредитна картка, яка лежить у гаманці, на якій відкрито певний ліміт для користування, проте Ви нею не користуєтесь. Така картка являється для Вас додатковими коштами, якими можна користуватися лише у виняткових випадках, вона являється для вас певною гарантією на чорний день, лише в цьому разі кредитну картку можна назвати вигідною.
Проте, більшість із нас використовують кредитну картку для повсякденних і несподіваних спонтанних покупок, які взагалі можна було б і не купувати, особливо це стосується продуктів та всяких непотрібних побутових дрібниць. Забуваючи навіть про здійснення таких покупок ми йдемо в банк для вирішення питанні великої суми заборгованості, яка є наслідком прострочення платежу по кредитній картці. Саме більше банки заробляють саме на прострочених платежах по кредитній картці, а також врахуйте ще той факт, що відсоткова ставка по кредитній картці значно вища порівняно із відсотковою ставкою кредитів готівкою.
Тому перше правило вигідної кредитної картки - це не користування кредитною карткою, друге - якщо вже скористувались, обов'язково запишіть суму та дату здійснення платежу.
Де ж оформити вигідну кредитну картку? Відповідь проста- у надійному і перевіреному Вами банку. Найкраще коли відділення банку находиться поблизу роботи чи дому. Ніколи не оформляйте кредитні картки у магазинах, якщо хочете оформити швидко - краще відправити заявку на отримання кредитної карки на сайті обраного банку. Банк може відправити вам кредитну картку поштою та навіть кур'єром.
І на останок вимагайте оформляти вам кредитну картку із вашим прізвищем та ім'ям, тоді шахраям буде складніше зняти з неї кошти, у випадку якщо Ви таку картку згубите.
Тепер ви дізнались, що таке вигідна кредитна картка, і надалі будите відноситись до неї серйозно.
© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.