Оподаткування депозитів у 2015 році

Оподаткування процентів депозитів у 2015 році буде здійснюватись на умовах внесених змін до Податкового кодексу України, а саме відповідно до внесених змін до п.п. 167.5.1 п.167.5 ст.167 ПКУ ставки податку становить 20 відсотків від сум нарахованих процентів по депозитам.

Тому при вкладуванні коштів на депозити, пам'ятайте, що 20 % від одержаних прибутків по депозитам, потрібно буде віддати державі. Сам власник депозиту не буде сплачувати вказаний податок, цим буде займатись банк, кредитна спілка або інша установа, яка залучає грошові кошти у населення. У такому випадку податковим агентами виступають саме банки. А також клієнту банку, що поклав кошти на депозитний рахунок не потрібно переживати, що банк надасть податковим органам всю інформацію по депозиту, оскільки банк чи інша установа буде звітуватись лише про загальну суму депозитів та сплаченого податку.

Таким чином, у 2015 році проценти по депозитам будуть оподатковуватись за ставкою 20 %, самі банки будуть відраховувати податок, а також звітуватись про суми сплаченого податку та загальну суму залучених коштів на депозит. .© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.