Оподаткування автомобілів 2015

На даний час питання оподаткування автомобілів у 2015 році є "спекулятивною" темою у багатьох засобах масової інформації, ще раз наводячи паніку у суспільстві. Заголовки типу "Українців у 2015 році змусять сплачувати 4 нових податків на автомобілі" тощо сприймаються людьми досить негативно. Тому читаючи статті про оподаткування автомобілів, обов'язково, перевіряйте інформацію із першоджерела, якими є сайти державних органів влади, а саме сайти Верховної Ради ,Кабінетів Міністрів України та відповідних міністерств.
Отже, прес-служба Міністерства фінансів від 03.01.2015 року повідомляє, що Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" передбачено запровадити з 1 січня 2015 року оподаткування податком на майно легкових автомобілів багатих громадян. Податок справлятиметься з автомобілів, які використовувались не більше 5 років та мають великий об'єм двигуна - понад 3 тис. куб. см. Річний розмір податку становить 25000 тис. грн. Справляння будь-яких інших нових податків із транспортних засобів зазначеним Законом непередбачено.


© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.