Мінімальна заробітна плата 2016 в Україні Мінімальна заробітна плата 2017 в Україні
Мінімальний розмір пенсії в Україні 2016
Мінімальний розмір пенсії в Україні 2016 Допомога при народженні дитини - 2016
Допомога при народженні дитини - 2017
Декретна відпустка чи відпустки у зв'язку з вагітністі та пологами ?
Декретна відпустка чи відпустки у зв'язку з вагітністі та пологами ?
Законні підстави не повернути кредит в банк
Законні підстави не повернути кредит в банк
Всі види альтанок
Всі види альтанок
Як вибрать электрочайник
Як вибрать электрочайник
Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами 2016
Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами 2016
Зразки договорів 2016
Зразки договорів 2016
Зразок резюме , приклад резюме
Зразок резюме , приклад резюме 2016

Розмір стипендії в 2016 роціРозмір стипендії в 2016 Зразок наказу, наказ зразок - 2016 Зразок наказу, наказ зразок - 2016

ЗВІЛЬНЕННЯ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМЗвільнення за власним бажанням передбачено ст. 38 "Розірвання трудового договору, укладеного на невизначений строк, з ініціативи працівника" та ст. 39 "Розірвання строкового трудового договору з ініціативи працівника" Кодексу законів про працю України в залежності від виду трудового договору. Далі розглянемо розірвання безстрокового трудового договору, тобто договору, укладеного на невизначений строк. Працівник може звільнитись за власним бажанням в будь-який час , для цього необхідно попередити керівника підприємства письмово за два тижні. У разі коли необхідно звільнитись раніше встановленого строку у заяві про звільнення за власним бажанням необхідно вказати обставини які унеможливлюють продовження роботи (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або інвалідом I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник. Якщо працівник після закінчення строку попередження про звільнення не залишив роботи і не вимагає розірвання трудового договору, власник або уповноважений ним орган не вправі звільнити його за поданою раніше заявою, крім випадків, коли на його місце запрошено іншого працівника, якому відповідно до законодавства не може бути відмовлено в укладенні трудового договору. Також працівник має право у визначений ним строк розірвати трудовий договір за власним бажанням, якщо власник або уповноважений ним орган не виконує законодавство про працю, умови колективного чи трудового договору.
Розірвання строкового трудового договору з ініціативи працівника
Строковий трудовий договір підлягає розірванню достроково на вимогу працівника в разі його хвороби або інвалідності, які перешкоджають виконанню роботи за договором, порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного або трудового договору та у випадках, передбачених для розривання безстрокового договору.

Заява за власним бажанням

Наказ про звільнення за власним бажаннямЧитайте також:© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.