Допомога при народженні дитини - 2017


Так, прийнятий бюджет на 2017 рік, де встановлено нова мінімальна заробітна плата у розмірі 3200 гривень , ніяким чином не повпливала на розмір допомоги при народженні. Тому така допомога залишається в таких саме сумах що була в 2016 році. Так, Допомога при народженні дитини на 2017 рік- є одною із головних різновидів державної допомоги сім'ям з дітьми,яка спрямована для забезпечення державної допомоги сім'ям з дітьми у загальній системі соціального захисту населення. Оскільки в сім'ях яких виховуються та проживають неповнолітні діти, мають право на державну допомогу при народженні. Допомога при народженні дитини надається одному з батьків дитини, опікуну, які постійно проживають разом з дитиною, з метою створення належних умов для її повноцінного утримання та виховання.

Одноразова допомога, призначена опікуну, вважається власністю дитини.
Для призначення допомоги при народженні дитини до органу праці та соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, та свідоцтва про народження дитини подається заява одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина.

Заява складається у довільній формі із зазначенням даних для реєстрації місця проживання дитини.

Який розмір допомоги при народженні дитини?

Державна допомога 2017 при народженні дитини, матиме наступний розмір: незалежно від того, якою за рахунком народиться дитина (першою, другою або третьою), розмір виплати при народженні дитини в 2017 році становитиме 41 тис. 280 гривень, при цьому одноразова допомога, відразу після народження, складе 10320 грн., а далі протягом 3-х років, буде виплачуватися сума, що залишилася, в розмірі 860 гривень на місяць

 

допомога при народженні дитини 2017


допомога при народженні першої дитини 2017

Допомога при народженні першої дитини призначається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

допомога при народженні другої дитини 2017

Допомога при народженні другої дитини призначається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

допомога при народженні третьої дитини 2017

Допомога при народженні третьої дитини призначається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Допомога при народженні дитини призначається за умови, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше дванадцяти
місяців з дня народження дитини.

Рекомендовані статті:

Соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям

Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами

Допомога при усиновленні дитини

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

Допомога одиноким матерям ( соціальна допомога на дітей одиноким матерям)

Загрузка...


© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.