Гроші корінь зла

Всі, мабуть, знають вислів «гроші корінь зла», «не в грошах щастя» «багаті люди жадібні», проте це не зовсім так, гроші самі по собі нейтральні. Гроші не зло і не корінь зла, а ось любов до грошей, грошолюбство - це зло. Це саме сказано у Біблії "любов до грошей корінь всез зол". Люди роблять дуже багато зла, для того щоб отримати гроші – вчиняють вбивства, крадіжки, беруть хабарі і "відкати", виробляють неякісні побутові прилади,продукти,медикаменти, іграшки, хімію тощо. Але - гроші не зло. У добрих руках гроші можуть принести користь всім людям на планеті. Нагодувати голодуючих людей у бідних країнах, подарувати надію на оздоровлення хворій дитині, побудувати школи, лікарні, парки відпочинку тощо. Так гроші являються необхідним елементом життя кожної людини, на жаль, сьогодні без грошей не проживеш, всім потрібно їсти, платити за комунальні послуги, одягати себе і дітей, платити за навчання, медицину тощо.

 

Також, гроші являються лакмусовим папером душі людини. Оскільки, саме гроші виявляють суть кожної людини. Саме гроші стають предметом жадібності більшості людей, які отримавши певну кількість грошей, хочуть їх більше, і більше. Тому, щоб не стати жадібним, не потрібно, так возвеличувати гроші, вони лише інструмент, або ж одиниця обміну товаром, елементом досягнення певних цілей – купівля будинків,машин,побутових приладів та предметів, брендової одежі тощо. Різного роду реклама переконує, що ми будемо щасливі, купуючи різноманітні вироби. Багато наших “друзів” судять нас за рівнем доходу, та наявності певного майна. Наприклад, у мене трапилась, наступна ситуація, коли родилась моя донечка, необхідна була коляска, але у зв’язку з тим що нам дісталась стара братова коляска ми нову не купували, дружина була не проти. Але, ситуація змінилась, коли ми почали гуляти з дитиною по нашому містечку. Дружина почувалась не зручно, бо в нас, порівняно з іншими, стара коляска виглядала не дуже пристойно. Навіть люди, які мали значно менші доходи ніж у нас купували собі досить дорогі коляски в кредит, лише для того щоб по хизуватись. У цьому випливає суть людей – вони купують речі не для того що вони їм потрібні, а для того щоб виділитись, серед інших, навіть, якщо їм для цього потрібно оформити кредит. На завершення історії скажу, що купувати нову зимову коляску ми не стали, на зекономлені кошти ми купили нову літню коляску та новий дитячий велосипед за середньою ціною. І на кінець, колись приводив паралель між грошима та дружинами. Так, ось дружину потрібно любити і поважати, а гроші лише поважати.


© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.