Бізнес в селі

На сьогодні бізнес в селі є досить розповсюдженим явищем. Кожний із нас може запропонувати багато бізнес ідей у сільській місцевості, які залежать від працездатності й бажання починаючого бізнесмена, а також наявності чи відсутності стартового капіталу. До переваг бізнесу в селі можна віднести: недорога оренда приміщень, земельних ділянок та навіть ставків (наприклад, оренда ставка може коливатись від 6000-12000 грн на рік) , дуже дешева робоча сила (зарплата 1000 грн, порівняно з містом 3000-10000 грн) відсутність конкуренції тощо. Таким чином, бізнес на селі має ряд переваг серед інших. Тож враховуючи вище переваги потрібно створювати бізнес в селі. Це може бути що завгодно: садівництво, вирощування овочів в теплицях (тепличний бізнес)вирощування квітів, бізнес в селі на бджолах (бджільництво) бізнес на тваринах ( кролівництво, свинарство, виведення популярних порід собак тощо)

Також, поряд із вирощуванням вище сказаного, можна зайнятись посередництвом з продажу виробленої продукції, тобто бізнес в селі на прийманні чого-небудь з подальшою перепродажою, того самого меду, овочів,фруктів, свиней тощо.

Серед бізнесу в селі, слід виділити садівництво. Так, у мене знайомий, займається вирощування саженців фруктових дерев, а також малини, смородини, винограду і має досить великий прибуток. Слід зазначити, що вказаний бізнес в селі він веде на ділянці 20 соток, проте вже купив нову машину, збудував дім і це на 20 сотках землі !!!

Отже, бізнес в селі досить цікавий та перспективний, тож беріться і втілюйте ідеї в життя і на останок я забув згадати про екопродукти. (це майбутнє нашої аграрної держави – сімейний бізнес в селі по вирощуванню екопродуків.)

Тож, для здійснення бізнесу в селі перегляньте наступні бізнес ідеї:

Тепличний бізнес

Бізнес на свинях

Бізнес на бджолах

Всім успіху !!!

 

© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.