Бізнес з Китаєм

Ні для кого не секрет, що бізнес з Китаєм щороку стає усе більш прибуткової, але не всі розуміють, у чому саме складаються зручність і вигода такого бізнесу.

У першу чергу варто звернути увагу на те, що на сьогоднішній день практично всі великі корпорації-виробники намагаються переносити свої головні офіси й фабрики саме в Китай. Устоялася думка, що китайські товари обов'язково пов'язані із украй низькою якістю, але насправді цей стереотип залишився далеко в минулому. Якщо брати виробників такого популярного мобільного устрою, як iphone, такі світові бренди одягу й взуття, як Chanel або Christian Louboutin і навіть більшість виробників меблів італійської, проводяться саме в Китаї. Зв'язане це в першу чергу з дешевою робочою силою. Таким чином, виробникам куди вигідніше привозити свій товар з Піднебесної, ніж провадити його у своїй країні, де високі податки просто не дають бажаного доходу. До того ж історично так склалось, що ці люди вкрай відповідальні, дисципліновані й працездатні: саме на ці якості в першу чергу звертає увагу будь-який роботодавець.

Для того щоб організувати свій бізнес з Китаєм необхідно вияснити, у якому напрямку рухатися: це може бути магазин взуття, одягу або аксесуарів, сумок, посуду, тканин, меблів і так далі. Після цього необхідно вибрати місто в Китаї, у якому перебуває найбільша кількість фабрик, що займаються виготовленням обраного товару. Приїхавши в обране місто можна безпосередньо приїхати на фабрики й розмовляти про умови поставок прямо з босами, які з великим полюванням ідуть на контакт. Саме під час таких переговорів можна добитися найбільш вигідних умов роботи, цін і способів доставки, не прибігаючи до допомоги посередникам, які за співробітництво беруть свій відсоток. Залишається тільки підтримувати контроль над якістю й строками доставки, а після декількох таких закупівель система повністю налагодиться.

Не варто забувати про те, що китайці досить своєрідні люди й, незважаючи на велику кількість переваг їх характеру, їм властива така риса, як бажання швидше виконати від них залежну роботу й одержати оплату. Тому необхідно ретельно стежити за дотриманням усіх домовленостей партнером.


© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.