Шкільні підручники скачати безкоштовно

 


Часто виникає необхідність знайти підручник в школу і якщо у дитини є планшет чи комп’ютер, то скачати безкоштовно підручник в школу можна в Інтернеті. Проте є одна проблема – часто в пошуку видаються підручники за старою програмою або просто окремі підручники, а інші потрібно шукати додатково. Тому дуже важливо найти сайт де всі підручники поновлюються відповідно до програми та оперативно додаються на сайт. Так, ось я знайшов сайт де можна скачати підручники за оновленою програмою 2017-2018 року, а також рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Більшість книг зібрані у форматі PDF - скановані, проте вони легко будуть відображається на планшеті чи на комп’ютері.

Отже, моє посилання яке я завжди зберігаю в статті(скопіюйте в строку браузера): http://mta.ua/stat/pidruchniki_dlya_shkoli© 2016-2017, WWW.MISCE.INFO “Місце інформації”. Всі права захищені
Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка у першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.